Приймаємо платежі по програмі "7000 грн від держави"
Інтернет-магазин "Іграшка" - товари для дітей
+380 (66) 535-44-37
Микола
Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Іграшка" - товари для дітей
Максим М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, зв'язались вже після робочого часу, все швидко відправили!!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Дарья Н.
Відмінно
Обслуговування чудове, книжка дитині дуже сподобалась
Світлана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олексій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Елена Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Лариса Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупець
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказ сделала в среду в 20:30,на сайте было указано,что товар будет доставлен в Днепр завтра,то есть на следующей день ,а пришёл в субботу днём, то есть через три дня!!! Хорошо,что успели к дню рождения сына! Потому что в воскресенье было бы уже поздно!
Коментар продавця
Добрий день, 1. Підкажіть будь ласка де саме на сайті було вказано, що у вас буде на наступний день? на разі нам не відомо, щоб десь така інформація була зазначена 2. Ви замовили товар в середу о 20:30. Ми вам зателефонували через 12 хв, не додзвонились до вас, але замовлення було сплачене і ми відправили на наступний день - у четвер о 15:03 ваша посилка була вже зареєстрована на відділенні Нової пошти. До вас вона прибула на наступний день, тобто у п‘ятницю о 14:34. Всю цю інформацію легко перевірити по вашій ттн. Підкреслюємо, що посилка прибула до вас не в суботу, а у п‘ятницю. Тобто ви замовили о 20:30, а на наступний день ми відправили, на наступний день посилка була у вас.
Дякую, зв'язались вже після робочого часу, все швидко відправили!!
Дякуємо за відгук!
Обслуговування чудове, книжка дитині дуже сподобалась
ПоганоЗаказ сделала в среду в 20:30,на сайте было указано,что товар будет доставлен в Днепр завтра,то есть на следующей день ,а пришёл в субботу днём, то есть через три дня!!! Хорошо,что успели к дню рождения сына! Потому что в воскресенье было бы уже поздно!
Добрий день,
1. Підкажіть будь ласка де саме на сайті було вказано, що у вас буде на наступний день? на разі нам не відомо, щоб десь така інформація була зазначена
2. Ви замовили товар в середу о 20:30. Ми вам зателефонували через 12 хв, не додзвонились до вас, але замовлення було сплачене і ми відправили на наступний день - у четвер о 15:03 ваша посилка була вже зареєстрована на відділенні Нової пошти. До вас вона прибула на наступний день, тобто у п‘ятницю о 14:34. Всю цю інформацію легко перевірити по вашій ттн. Підкреслюємо, що посилка прибула до вас не в суботу, а у п‘ятницю. Тобто ви замовили о 20:30, а на наступний день ми відправили, на наступний день посилка була у вас.