
Машинка метал Rolls-Royce Cullinan АвтоЕксперт біла 1:24 звук світло відкр двері капот багажник (3619-87)
812 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3619-87
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка метал Rolls-Royce Cullinan (Роллс-Ройс Куллінан) АвтоЕксперт біла 1:24 звук світло відкриваються двері капот багажник 20,5*8,5*7 см (3619-87)
Преміальна колекційна модель найрозкішнішого позашляховика у світі — Rolls-Royce Cullinan. Модель виконана у великому масштабі 1:24, поєднуючи міцний литий кузов, яскраві інтерактивні функції та розкішний деталізований салон.
Головні переваги:
- Особливі двері: передні та задні двері відчиняються у фірмовому стилі Rolls-Royce — назустріч одні одним. Також відкриваються капот і багажник.
- Світлозвукові ефекти: натискання на передню підвіску, відкривання передніх дверей або натискання на кермо активує звуки запуску мотора, розгону та гальмування, а фари яскраво підсвічуються.
- 2 режими роботи: перемикач дозволяє вибрати повноцінний інтерактив (світло + звук) або увімкнути тихий режим (лише підсвічування фар).
- Якість та хід: надійний металевий корпус, потужний інерційний механізм на задніх колесах та м'які гумові шини з протектором.
- Підсвітка у вигляді зірок на стелі в салоні, яка активується разом зі звуковими ефектами.
- Поворотні передні колеса.
- Наявність декоративних парасольок прихованих у передніх дверцятах.
- Висувні сидіння з багажника.
- Кнопка для зручного підняття капоту.
Технічні характеристики:
- Розмір машинки: 20,5 х 8,5 х 7 см.
- Масштаб: 1:24.
- Матеріал: метал, міцний пластик, гума.
- Колір: білий глянець.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 см |
| Висота упаковки | 12,5 |
| Довжина | 20,5 см |
| Довжина упаковки | 28,5 |
| Марка авто | Rolls-Royce |
| Масштаб | (1:24) |
| Мoдель | Cullinan |
| Особености | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип харчування | Батарейки |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Ширина | 8,5 см |
| Ширина упакування | 16 |
- Ціна: 812 ₴










