
М'яка іграшка «Поні» - Селестія
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00084-82
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка - Селестія, персонаж популярного мультсеріалу «Мої маленькі поні».
Іграшка виготовлена з приємного на дотик матеріалу, що нагадує дрібний плюш.
Абсолютна екранна аналогія, якісна прошивка, розкішна біла грива і фірмові крильця.
Прекрасний вибір для маленької шанувальниці улюбленого серіалу про чарівній країні Понивиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Плюш |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 32 см |
- Ціна: 400 ₴

