
Топ
Картрідер Знань WToys рожевий укр мова USB рег гучності 112 карток 224 зображення 18 тем абетка вірші пісеньки казки 10,5*1,5*9см
257 ₴
- Немає в наявності
- Код: 84499
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картрідер Знань WToys рожевий укр мова USB рег гучності 112 карток 224 зображення 18 тем абетка вірші пісеньки казки 10,5*1,5*9см (84499)
З цим картридером отримувати знання легко та цікаво! Варто лише вставити в пристрій навчальну картку, як вона оживе! Інтерактивна іграшка відтворить веселу пісеньку, прочитає вірш або озвучить цікавий факт. А ще — допоможе швидко опанувати абетку. Кожна картка – це окрема подорож у світ знань: від транспорту та міського середовища до природи з її чудернацькими тваринами. Компактний розмір картридера дозволяє брати його із собою на прогулянку або в дорогу.
Особливості:
- розмір картридера: 10,5х1,5х9 см;
- яскравий дизайн;
- регулювання гучності;
- працює від вбудованого акумулятора, USB-кабель додано до комплекту;
- 112 карток;
- 224 зображення;
- озвучування карток українською мовою;
- вірші;
- казки;
- пісеньки;
- 18 цікавих тем: музичні інструменти, транспорт, свійські тварини, геометричні форми, міське середовище, абетка, побутові прилади, цифри, членистоногі, космос (планети), фрукти, морські жителі, професії, овочі, гардероб, екзотичні тварини, кольори, птахи;
- виконано з якісного та безпечного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 см |
| Висота упаковки | 4.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 10.5 см |
| Довжина упаковки | 17.5 |
| Особливості | Звукові та світлові ефекти |
| Тип харчування | USB кабель |
| Тип іграшки | Розвиваюча гра |
| Ширина | 9 см |
| Ширина упакування | 9.5 |
- Ціна: 257 ₴




