
-5%
Машинка металева BMW 3.0 CSL БМВ біла 1:34 світло звук відкр двері 13*7*4см (68732А)
530 ₴
503,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68732А
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка металева BMW 3.0 CSL БМВ біла 1:34 світло звук відкр двері 13*7*4см (68732А)
Автомобілі нового покоління виконані в масштабі 1:34.
Компактна та стильна модель автомобіля призначена для дітей та дорослих автолюбителів-колекціонерів.
Особливості:
- масштаб 1:34;
- інерційний механізм;
- підсвічування та звуковий ефект (батарейки входять у комплект);
- двері відчиняються;
- чудовий дизайн та відмінна деталізація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см |
| Висота упаковки | 8 |
| Довжина | 13 см |
| Довжина упаковки | 18 |
| Марка авто | BMW |
| Масштаб | (1:34) |
| Особености | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Тип харчування | Батарейки |
| Ширина | 7 см |
| Ширина упакування | 9 |
- Ціна: 503,50 ₴







