
Іграшкова машинка металева BMW X7, "АвтоЕксперт" БМВ Х7, чорний, світло звук 19 * 7 * 8 см, (GT-4789)
813 ₴
- Немає в наявності
- Код: GT-4789/6045/05545
- +380 (66) 535-44-37Микола
Іграшкова машинка металева BMW X7, "АвтоЕксперт" БМВ Х7, чорний, світло звук 19 * 7 * 8 см, (GT-4789)
Чудова серія найпопулярніших моделей AvtoExpert.
БМВ Х7 багатофункціональна та вельми естетична модель,
Зроблено із міцного металу. Всі двері, капот і багажник відчиняються. Світловий та звуковий ефект здійснюється при натисканні на машинку. Передні та задні фари світяться. Принцип руху інерційний.
Розмір: 19*7*8 см
Колір чорний
Матеріал: якісний метал, пластик.
Живлення: батарейки (табл.) AG13 3 шт., йдуть у комплекті від виробника для демонстрації, рекомендуємо замінити.
Така реалістична копія машини чудово доповнить колекцію вашої дитини та стане окрасою її кімнати.
Така реалістична копія машини чудово доповнить колекцію вашої дитини та стане окрасою її кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 704 |
| Висота | 8 см |
| Висота упаковки | 12 |
| Довжина | 19 см |
| Довжина упаковки | 29 |
| Марка авто | BMW |
| Масштаб | (1:24) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип харчування | Батарейки |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Ширина | 7 см |
| Ширина упакування | 16 |
- Ціна: 813 ₴








