
М'яка іграшка інтерактивна Кролик 17см, у наборі морквина, миска (RA004-1/2/3 )
398 ₴
- Немає в наявності
- Код: RA004-1/2/3
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна м'яка іграшка «Кролик»
Цей чудовий зайчик стане чудовим подарунком для дитини, яка давно мріє про домашнього вихованця. Звірятко пересувається вперед, а потім починає ворушити носиком і вушками і дзвінко пищати. Іграшка виконана з м'якого приємного матеріалу. Очі та носик зроблені з якісного та безпечного пластику.
В комплекті:
- миска
- морквина
Функції:
- ходить
- махає вушками
- рухає носиком
- пищить
Батарейки 2 шт. типу АА у комплект не входять
Розміри іграшки: 17*18*9 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 5 |
| Довжина упаковки | 31 |
| Персонажі | Кролик |
| Тип | М'яка іграшка |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина упакування | 19 |
- Ціна: 398 ₴





