
Машинка металева іграшкова Pagani huayra, Авто Експерт, фіолетова, світло, звук, інерція, відкр. двері, 16*4*7см. (67008)
423 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67008
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТМ “Авто Експерт” серія "Видатні моделі світу" подбала про те, щоб іграшки приносили радість від гри, естетичне задоволення від дизайну та захоплення від реалістичності їх виконання. Приголомшливий автомобіль підкорить серце дитини з перших секунд. Модель поєднує в собі відразу кілька цікавих функцій, що, безсумнівно, виділяє її на тлі інших подібних іграшок.
Особливості:
- деталізована модель автомобіля;
- масштаб 1:32;
- інерційний механізм;
- матеріал: кузов виготовлений з металу, корпус - з міцного пластику;
- підсвічування та звуковий ефект (батарейки входять у комплект);
- двері, що відчиняються;
- чудовий дизайн та відмінна деталізація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см |
| Висота упаковки | 8.8 |
| Довжина | 16 см |
| Довжина упаковки | 18 |
| Марка авто | Pagani |
| Масштаб | (1:32) |
| Особености | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Ширина | 7 см |
| Ширина упакування | 9 |
- Ціна: 423 ₴










