
Іграшка інтерактивна розвиваюча книга «Метелик» TK Group, укр озвучка, вірші, цифри, букви звукові ефекти, 27*7*25 (35703)
722 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35703
+380 (66) 535-44-37
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональна книжечка "Метелик" - це чудова розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців, яка була виготовлена відомим виробником "TK Group"!
Ця ігрова модель відрізняється сучасним дизайном інтерактивними іграми, веселими мелодіями та гармонійним поєднанням яскравих кольорів, тому неодмінно підкорить серце кожної дитини!
Особливості:
- озвучення українською мовою;
- чарівне мерехтливе підсвічування;
- функціональні кнопки;
- регулювання гучності;
- веселі дитячі пісеньки;
- крильця-сторінки;
- ігрові режими:
1. Літери.
2. Слова.
3. Знайди..?
4. Вірші.
5. Цифри, кольори та геометричні фігури.
- метелик оснащений коліщатками та з ним можна грати, як з каталкою.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 3 см |
| Довжина упаковки | 21 см |
| Матеріал | Пластик |
| Мови | Український |
| Ширина упакування | 25 см |
- Ціна: 722 ₴

