
М'яка іграшка Тигр Копиця Тигреня хутро штучне в асортименті 17*40*20 см (00154)
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00154
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Тигр Копиця Тигреня хутро штучне в асортименті 17*40*20 см (00154)
Неймовірно милий образ тигреня – символ 2022 року! Чарівна велика іграшка тигра від ТМ "Копіця" обов'язково сподобається Вашій дитині. Повз таку іграшку просто неможливо пройти повз.
Персонаж акуратно пошитий, приємний на дотик. Смішний носик, зворушлива мордочка, виразні очі.
Вітчизняний виробник.
Приваблива ціна. Ідеальне співвідношення вартості та якості іграшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 300 |
| Тип | М'яка іграшка |
- Ціна: 345 ₴










