
Іграшкова машинка металева BMW M850i
331 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68415
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова машинка металева BMW M850i
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
| Висота | 3 см |
| Висота упаковки | 8 |
| Довжина | 14 см |
| Довжина упаковки | 18 |
| Комплектація | Машинка |
| Марка авто | BMW |
| Масштаб | (1:35) |
| Особености | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Тип харчування | Батарейки |
| Ширина | 6 см |
| Ширина упакування | 9 |
- Ціна: 331 ₴









