
Надувний басейн Easy Set Pool Intex 28110 Розмір: 244х76 см
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28110
- +380 (66) 535-44-37Микола
Надувний басейн Easy Set Pool Intex 28110 Розмір: 244х76 см
Компанія Інтекс представляє найдешевший басейн з усіх наливних басейнів, які випускає компанія Intex.Надувной практичний басейн Intex 28110 ідеально підходить для сімейного відпочинку. Легко і швидко встановлюється без застосування технічних засобів. Процес складання басейну до наповнення водою займає 10 хвилин. Технологія Super-Tough дає стінкам басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один (зовнішній) поліестер для особливої міцності. Борти басейну підтримуються надувним кільцем, яке, у міру заповнення басейну, піднімається разом з рівнем води, розправляючи стінки. Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручний місце або, наприклад, полити сад. Не має потреби в підготовці ґрунту, насипанні піску і т. п.
Характеристики басейну Intex 28110:
- Розміри: діаметр 244 см. Висота: 76 см.
- Колір: синій.
- Вага 6.8 кг.
- Об'єм: 2420 л. при заповненні 80%.
- Матеріал: Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один зовнішній поліестер для особливої міцності
- Насос: Насос-фільтр 2006 л / ч.
Комплектація:
- басейн Intex Easy Set Pool 28110,
- відеодиск c повним описом процесу установки і демонтажу,
- посібник з експлуатації .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 244 см |
| Довжина | 244 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6300 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Об`єм | 2420 |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 850 ₴




