
Каркасний басейн Intex Rectangular Frame 150х220х60 см (28270)
4 096 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28270
- +380 (66) 535-44-37Микола
Каркасний басейн прекрасно підходить для літнього сімейного проведення часу. Займаючи трохи місця, компактний обсяг вироби дозволяє купатися трьом людям одночасно, включаючи дітей від п'яти років. Простота конструкції сприяє самостійному встановленню басейну. Стійкість забезпечується міцним металокаркас.
Матеріал тканини басейну - з трьох шарів (два шари вінілу і третій зовнішній поліестер), застосовуваний для виготовлення стінок вироби, гарантує максимальну довговічність. Легко змінити воду дозволяє наявність спеціального зливного отвору - досить тільки приєднати садовий шланг. Водою з басейну можна полити рослинність на ділянці. Володарі каркасного басейну Intex Rectangular Frame створюють місце для активного сімейного відпочинку на кілька років.
Особливості каркасного басейну Intex 28270 Rectangular Frame 150х220х60 см:
- форма: прямокутник;
- обсяг: одна тисяча шістсот шістьдесят два л;
- вага упаковки: 16 кг;
- конструкція: каркасний;
- готовність до заливання води: 30 хв;
- комплектація: керівництво по експлуатації;
- розмір: 150х220х60 см.
Володарі каркасного басейну Intex Rectangular Frame створюють місце для активного сімейного відпочинку на кілька років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 220 см |
- Ціна: 4 096 ₴



