
Топ
Пистолет автоматический с мыльными пузырями синий с подсветкой и мыльным раствором 16*15,5*6 см (YH358-2)
230 ₴
- Нет в наличии
- Код: YH358-2
+380665354437
- +380 (66) 535-44-37Николай
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пистолет автоматический с мыльными пузырями синий с подсветкой и мыльным раствором 16*15,5*6 см (YH358-2)
Оновіть дитячі ігри з сучасним пістолетом YH 358-2. Його головна перевага – автоматичне видування великої кількості бульбашок без зусиль. Вбудоване підсвічування робить гру ефектнішою, особливо у вечірній час. Працює від 4 батарейок типу "АА" (продаються окремо). У комплект входить пляшечка з готовим мильним розчином. Поставляється у коробці.
Відмінний вибір для активного відпочинку та святкових заходів.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Синий |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15,5 см |
| Высота упаковки | 16,2 |
| Длина | 16 см |
| Длина упаковки | 17,5 |
| Питание | Батарейки |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина | 6 см |
| Ширина упаковки | 8 |
- Цена: 230 ₴






