
Игрушечная машинка металлическая Nissan Patrol (Ниссан Патрол) «АвтоЕксперт», черная, батар., свет, звук, откр.двери, от 3 лет,
506 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6505/50915
- +380 (66) 535-44-37Николай
У кожній деталі моделей серії “Видатні моделі світу” від "Авто Експерт" відтворено всю красу та елегантність справжнього авто.
Іграшка вражає своєю реалістичністю та чіткими лініями, які одразу підкорюють серця юних шанувальників автомобільної індустрії. Маленькі колекціонери гідно оцінять якість та майстерність виконання нової машинки.
Іграшковий автомобіль виконаний в масштабі 1:32. Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику й докладно деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону і гальмування. Під час програвання звукових ефектів фари машини підсвічуються.
Особливості:
- масштаб - 1:32;
- модель опрацьована до найменших дрібниць, що надає їй максимально реалістичного вигляду;
- потужний інерційний механізм;
- відкриваються двері, багажник, капот;
- яскраве підсвічування фар;
- реалістичні звукові ефекти (батарейки додаються).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AutoExpert |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Внедорожник |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 9 см |
| Высота упаковки | 9 |
| Длина | 17 см |
| Длина упаковки | 18 |
| Марка авто | Nissan |
| Масштаб | (1:32) |
| Особености | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип игрушки | Металева модель |
| Ширина | 9 см |
| Ширина упаковки | 8 |
- Цена: 506 ₴










